Zavřít X :

T system s.r.o.

Vzhledná 48, 642 00 Brno, Tel.: +420 603 472 882, E-mail: info@tsystemsro.cz

Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat
T system s.r.o. ► Co děláme pro naše zákazníky?

 

 

     Více než 20 let se zabýváme odstraňováním, vysušováním vlhkých konstrukcí staveb, metodou vzduchových izolací pod ochrannou známkou „Air izolace“Rozvíjíme tuto technologii v současných podmínkách. Informace a potřebné výrobky dodáváme jednotlivcům a stavebním firmám. Tyto, pokud mají zájem, získávají touto cestou potřebné informace a praktické zkušenosti  s touto velmi starou, nově používanou  technologií.

 

     Skoro na každé ulici lze zahlédnout spodní části domů, jak se rozpadají společným působením vlhkosti a mrazu. Jedná se o rodinné domky,městské domy, kostely, zámky a podzemní prostory. Většinou si pozdě uvědomujeme jak voda úspěšně ničí stavební materiály, zhotovené terasy, balkony, zdi, stěny ale i podzemní části objektů.

     Přírodní vlivy, to je působení stále se mněnícího klimatického prostředí nám mohou stavební konstrukce vysušit a trvale je udržovat suché. Fyzikální a meteorologické vlivy přírody můžeme využít k zajištění žádaného vnitřního prostředí staveb, pro naše spokojené bydlení. Že suché zdivo místností je i základem  nejen kvalitního prostředí pro bydlení. Je i základem trvale nízkých provozních nákladů.

     Rodinný domek si může opravit, rekonstruovat šikovný kutil nebo řemeslník. Když má technické znalosti, nebo získá potřebné informace, podklady, jak se jednotlivé případy v konkrétní situaci řeší.

     Městské vícepatrové domy  a další složitější objekty vyžadují přítomnost stavebního technika se znalostmi stavební fyziky a se základní orientací v oblasti působení našeho klimatu na stavbu. Při projektování „Air izolací“projektanti většinou mají i potřebné znalosti týkající se vlivu tvaru terénu, skladby, složení půdních vrstev v okolí stavby pro návrh úspěšného projektu.

   

  Firma T system s.r.o. neprovádí přímo rekonstrukce a realizace staveb, Předává získané vědomosti, znalosti a zkušenosti zájemcům. Potřebné výrobky (včetně patentově chráněných) dodává jednotlivcům a stavebním firmám, které  mají zájem technologii „Air izolací“ použít, nebo trvale převzít do svého pracovního programu. Tvarované, velkoformátové desky DESAN má firma patentově chráněné.

 

     Většinou dodáváme v posledních 20 letech výrobky na 100-200 zakázek ročně. Jedná se o vlhkostní izolace, počínaje svislou stěnou domu až po vzduchové, vlhkostní  izolace složitého komplexu zámeckých budov. Můžeme konstatovat, že za celou dobu existence firmy nebyla na technologii "Air izolace" žádná reklamace.

     Technologii „Air izolací“ lze jednodušeji realizovat při budování nových staveb. V současnosti dodávky do této oblasti představují kolem 5-10% dodávaných výrobků. Naše odborná, stavební veřejnost je  ještě, logicky  zaběhlá v obvyklých technologiích jež se orientují pouze na zábranu vniku vlhkosti do konstrukce.

      Součástí naší nabídky jsou i výrobky pro realizaci střešních .zahrad, doplňující vzduchotěsné poklopy. Zařadili jsme do nabídky i kompletační výrobky a výrobky pro retenci, zachycení dešťové vody na pozemku. Další speciální tvarovky, pro provzdušněné podlahy, rovné betonové stropy jsme ponechali pro svou vyjimečnost a malé stavařské využívání ve svém  e shopu.
Spolupracujeme s dovozci řady výrobků, například z Itálské výroby, s firmami Gabex a Rexcom. Díky vzájemné dlouhodobé spolupráci můžeme zákazníkovi dodat kterýkoliv výrobek uvedeného zaměření z evropského trhu.

V roce 2016 zařazujeme  skupinu výrobků THERMOWELL. Výrobky pochází  z původního kosmického vývoje v USA, kde jejich tepelně izolační vlastnost byla prakticky 40 násobně účinější než naše běžně používané tepelně izolační materiály. Že tyto výrobky upravené pro stavební použití řeší bezvadně "tepelné mosty" na našich, hlavně starších stavbách, včetně plísní a řas na nich vznikajících, jistě nemusím připomínat.

      Přejeme hodně úspěchů  našim zákazníkům, projektantům, realizačním firmám při modernizaci starších objektů  a budování nových staveb, 

 "Air izolace" je dynamická metoda trvalého vysoušení podloží a konstrukcí staveb, působením atmosférických vlivů přírody.

Trvanlivé řešení se vždy vyplatí realizovat.

Za T system s.r.o   Buček Jan, ing.

 

 

 

 
Přihlášení uživatelů
přihlásit | registrovat
Nejprodávanější

DESAN 60/1,5 Z

Cena je v Kč/m2 včetně DPH. Tvarovaná deska DESAN 60/1,5 v základním provedení se používána hlavně pro odvětrání vlhkosti ze svislých stěn podzemních části staveb. Má rozměr 170x65 cm, Překládá se ...

Cena: 303 Kč (s DPH)

DESAN 90/1,5 P-D

Vnější rozměr výrobku 175x75x9 cm, 1 ks= 1,3 m2 užitné plochy. Váha=2,1 kg/ks Tvarovaná deska výšky 90 mm je určena ke zhotovení větraných podlah o ploše do 200 m čtverečných. Podrobnější údaje obsa ...

Cena: 303 Kč (s DPH)

HE 9060, 600x900/110 mm

Třída B 125, Vnější rozměr 1100x800 mm, výška poklopu 110 mm, Váha 46 kg. Další informace viz poklop HE 400. nebo H 700

Cena: 16 220 Kč (s DPH)

Novinky

Air izolace je metoda trvalého vysoušení
konstrukcí staveb, působením atmosféric-
kých vlivů přírody.

T system s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@tsystemsro.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies