Zavřít X :

T system s.r.o.

Vzhledná 48, 642 00 Brno, Tel.: +420 603 472 882, E-mail: info@tsystemsro.cz

Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat
T system s.r.o. ► Co děláme pro naše zákazníky?

 

 

 

Od roku 1992 se zabýváme  vysušováním vlhkých konstrukcí staveb, metodou vzduchových izolací pod ochrannou známkou .

„Air izolace“  je způsob trvalého vysoušení konstrukce stavebních objektů, působením atmosférických vlivů přírody.

      T system, s.r.o. provádí technický, obchodní servis k dodávaným výrobkům. Předává zákazníkům  a  realizačním společnostem návody , zásady zajišťující správnou funkci budovanému systému vlhkostní ochrany svislých podzemních stěn a podlah.

  

     Skoro na každé ulici lze zahlédnout spodní části domů, jak se rozpadají společným působením vlhkosti a mrazu. Jedná se o rodinné domky,městské domy, kostely, zámky a podzemní prostory. Většinou si pozdě uvědomujeme jak voda úspěšně ničí stavební materiály, zhotovené terasy, balkony, zdi, stěny ale i podzemní části objektů.

     Přírodní vlivy, to je působení stále se mněnícího klimatického prostředí nám mohou stavební konstrukce vysušit a trvale je udržovat suché. Fyzikální a meteorologické vlivy přírody můžeme využít k zajištění žádaného vnitřního prostředí staveb, pro naše spokojené bydlení. Že suché zdivo místností je i základem  nejen kvalitního prostředí pro bydlení. Je i základem trvale nízkých provozních nákladů.

     Rodinný domek si může opravit, rekonstruovat šikovný kutil nebo řemeslník. Když má technické znalosti, nebo získá potřebné informace, podklady, jak se jednotlivé případy v konkrétní situaci řeší.

     Městské vícepatrové domy  a další složitější objekty vyžadují přítomnost stavebního technika se znalostmi stavební fyziky a se základní orientací v oblasti působení našeho klimatu na stavbu. Při projektování „Air izolací“projektanti většinou mají i potřebné znalosti týkající se vlivu tvaru terénu, skladby, složení půdních vrstev v okolí stavby pro návrh úspěšného projektu.

  Firma T system s.r.o. neprovádí přímo rekonstrukce a realizace staveb, Předává získané vědomosti, znalosti a zkušenosti zájemcům. Potřebné výrobky (včetně patentově chráněných DESAN desek) dodává jednotlivcům a stavebním firmám, které  mají zájem technologii „Air izolací“ použít, nebo trvale převzít do svého pracovního programu. 

     Většinou dodáváme v posledních 25 letech výrobky na 100-200 zakázek ročně. Jedná se o vlhkostní izolace, počínaje svislou stěnou domu až po vzduchové, vlhkostní  izolace složitého komplexu zámeckých budov. Můžeme konstatovat, že za celou dobu existence firmy nebyla na technologii "Air izolace" žádná reklamace.

     Technologii „Air izolací“ lze jednodušeji realizovat při budování nových staveb. V současnosti dodávky do této oblasti představují kolem 5 % dodávaných výrobků. Naše odborná, stavební veřejnost je  ještě, logicky  zaběhlá v obvyklých technologiích jež se orientují pouze na zábranu vniku vlhkosti do konstrukce.

      Součástí naší nabídky jsou i výrobky pro realizaci střešních .zahrad, doplňující vzduchotěsné poklopy. 
Spolupracujeme s dovozci řady výrobků, například z Itálské výroby, s firmou Gabex . Díky vzájemné dlouhodobé spolupráci můžeme zákazníkovi dodat kterýkoliv výrobek uvedeného zaměření z evropského trhu.


            V letech 2006 až 2012 jsme se věnovali dlouhodobému  fyzikálnímu výzkumu vztahu ,  vlivu fyzikálních změn jež probíhají v atmosféře na změny vlhkostií ve stavebních materiálech ve  vnitřním prostředí budov.
Několik milionů údajů  z obou automatickýc meteorologických  měření se podařilo s tisíci ručně zjištěnými hodnotami  zpracovat na počitači do jednoduchých grafických  výstupů. 

 

V roce 2016 zařazujeme  skupinu výrobků THERMOWELL. Výrobky pochází  z původního kosmického vývoje v USA, kde jejich tepelně izolační vlastnost byla prakticky 40 násobně účinější než naše běžně používané tepelně izolační materiály. Že tyto nátěry, nástřiky řeší ve stavařské praxi bezvadně "tepelné mosty" na našich, hlavně starších stavbách, včetně  následně vznikajících plísní,  jistě  není potřeba připomínat.

Po technické přípravě se nám v roce 2019 povedlo připravit vlastní výrobní zařízení tak, aby mohl být snížen výrobní sortiment  desek DESAN na polovinu.

Od 1.2.2020 vychází z výroby fy Bill nové, univerziální výrobky, popsané v novém ceníku. Viz příloha u DESAN desek. 

      Přejeme hodně úspěchů  našim zákazníkům, projektantům, realizačním firmám při modernizaci starších objektů  a budování nových staveb, 

 

Trvanlivé řešení se vždy vyplatí realizovat.

Za T system s.r.o   Buček Jan, ing.

 

 

 

 

"air izolace" zabrňuje vstupu vlhkosti do konstrukce stavby a  umožňuje trvalý únik vlhkosti z podloží podlah a nosných konstrukcí stavby.

 
Přihlášení uživatelů
přihlásit | registrovat
Nejprodávanější

DESAN 70/1,5 Univerzal 187 x 82 cm

Cena je uvedena v Kč/ks včetně DPH. Všeobecné údaje viz u DESAN 60/1,5 U Tvarovaná deska rozměru 187x82 cm výšky 7 cm, světlé výšky 5,5 cm. Použití k odvlhí vlhkosti svislých stěn. Spojování desek se ...

Cena: 472 Kč (s DPH)

DESAN 130/2,0 Univerzal

Výrobek je v zakázkovém sortimentu dodávek. Je určen pro případy, kdy se vyžaduje při montáži svislých stěn velmi vysoká pevnost výrobku.

Cena: 583 Kč (s DPH)

DESAN 60/1,5 Univerzal 187x82 cm

Cena je v Kč/ks včetně DPH. Tvarovaná deska DESAN 60/1,5 v předmětném provedení se používána pro odvětrání podlah a svislých stěn podzemních části staveb. Má rozměr 187x82 cm o ploše 1,5 m2 Překlád ...

Cena: 472 Kč (s DPH)

Novinky

Air izolace je metoda trvalého vysoušení
konstrukcí staveb, působením atmosféric-
kých vlivů přírody.

T system s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@tsystemsro.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies