Zavřít X :

T system s.r.o.

Vzhledná 48, 642 00 Brno, Tel.: +420 603 472 882, E-mail: info@tsystemsro.cz

Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat
T system s.r.o. ► Air izolace - info

 

Aktuálně.

Od roku 2006 jsme informovali, že jsme nakoupili špičkové meteorologické vybavení s cílem dlouhodobě měřit charakteristiky vysychání stavebních materiálů u "Air izolací" = společný název pro celou problematiku vzduchových izolací staveb a širokého sortimentu výrobků, který je pro uživatele k dispozici z Evropského trhu.

Máme uzavřeny 2 etapy měření:

1.     Vysychání materiálů ve stabilním teplotním a vlhkostním prostředí, roky 2006-2007

2.     Vysychání materiálů ve vlhkém sklepním prostředí při působení klimatu vnějšího prostředí.

Tato etapa probíhala od 17.3.2007 do 17.3.2013, tj. 6 roků.

 2 etapa měření  vlastností vnějšího a vnitřního klimatu bylo každých 15 minut evidováno 9 parametrů, tj. ročně 315 360 měření, za 6 let pak    1 892 360 měření.

Ručních měření bylo provedeno 2600x11                =     28 600 měření.

Následuje vyhodnocování výsledků výpočetní technikou.

3.etapa dlouhodobého měření  na vlhkostně ustálených vzorcích materiálů je zatím zastavena

Průběžné výsledky již několik roků předáváme zájemcům o realizaci "Air izolací" v rekonstruovaných stavbách. Projektantům a stavebním firmám, které mají zájem o využití této technologie ve svém podnikání.

V roce 2015 otevíráme nový web, kde se budeme snažit postupně uvádět souborné technické informace týkající se "air izolací" jako celku.

Pokud bude zájem, můžeme uvádět i informace z oblasti praktického využití obnovitelných zdrojů energie (větru, vlnového proudění a fotovoltaiky), historii vzniku 58 světových rekordů a 308 národních rekordů ve vztahu k zajímavé, současné české realitě.  Orientace: viz www.aeronoviny.cz/zejdovi, www.lavs.cz. Zvyšování účinnosti fotovoltaické přeměny sluneční energie je hodně práce  pro vědu, zkušební laboratoře a zůčastněné firmy. Při instalaci jen na střechy  bytových domů tak získáme lacinou energii pro jeho provoz. Provozní skutečností je stabilizace energetické sítě. Nastoupená cesta "zákonodárců" je přesně opačná. Desítky miliard Kč z plateb občanů a daní  posilují silné.  Můžeme fandit Švýcarskému týmu, viz  www.solarimpulse.com ,   který už etapově poskakuje okolo zeměkoule, (březen 2015) a dobývá svět. Bude jistě dobývat i trhy. Naše banka alespoň nebude muset intervenovat  na snižování hodnoty naší měny.

     Přejeme švýcarskému týmu hodně úspěchů v rozvoji fotovoltaiky. Český projekt "ICADA" s více než 50-ti letou historií, se zmíněnými rekordy, je úspěšně administrativní sférou státu blokován. Zajímavé je, že i pilotka světových výkonů a ocenění nemůže v rodném státě, České republice, řadu let ani létat. Jedná se o originální ocenění podaných "soukromých" výkonů.

     Přestárlí důchodci přejí hodně úspěchů šikovným" zodpovědným" lidem v MŠMT a bývalým ministrům Ministerstva školství, sportu  a tělovýchovy. Zvláště pak "Odbornému orgánu" vedenému  šikovným generálním tajemníkem v Aeroklubu české republiky za vysoce odbornou brzdnou činnost.

     Málo zajímavé informace z leteckého prostředí, přípravy, průběhu a realizace rekordních letů pro velmi malý zájem českého tisku zveřejňuje dodnes zahraniční web www.aeronoviny.cz, za což je celý český tým velmi vděčný. O Haně a Vladislavu Zejdových, o jejich tvrdé opepřené cestě  se tak trochu dozvěděli i čeští občané.
Máme vysokou životní úroveň společnosti jako celku, danou hromadností výroby na jedné straně. Zvyšují se organizovaně rozdíly v užití této úrovně mezi jednotlivými vrstvami, členy společnosti. Laciná energie pro všechny občany společnosti je vizí dalšího rozvoje. Zatím bydlící občané na rozvoj "Obnovitelných zdrojů" jen automatickým výběrem za energii, přispívají.
Parlament zorganizoval systém desítek tisíc divokých exekucí na občany a malý počet svých  "Solárních baronů"  jako cestu do budoucnosti. Rozděl a panuj, je staré známé anglické heslo.

Brno, 20.3.2015, Buček

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V roce 2014 otevíráme nový web: www.bucek-jan.cz, kde se budeme snažit postupně uvádět informace týkající se "air izolací".

Pokud bude zájem, můžeme uvádět i informace z oblasti praktického využití obnovitelných zdrojů energie (větru, vlnového proudění a fotovoltaiky), historii vzniku 58 světových rekordů a 308 národních rekordů ve vztahu k zajímavé, současné české realitě.  Orientace: viz www.aeronoviny.cz/zejdovi, www.lavs.cz

 
Přihlášení uživatelů
přihlásit | registrovat
Nejprodávanější

AD 46 400x600/75 mm

Info viz AD 30. Vnější rozměr rámu 515x715 mm. Váha kompletu 7,5 kg.

Cena: 4 069 Kč (s DPH)

Lišta DLD-e 70/14 2 dílná exterierová difůzní. L=2,5 m

Lišta je určena k uvolnění vlhkosti z vnější stěny budovy.Při zasažení do výšky cca 15 cm nad spodní hranu soklu. POZOR-Cena je u výrobku uvedena v Kč/m délky včetně daně. Rozměr lišty 70 x 14 x 2500 ...

Cena: 139 Kč (s DPH)

Novinky

Air izolace je metoda trvalého vysoušení
konstrukcí staveb, působením atmosféric-
kých vlivů přírody.

T system s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@tsystemsro.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies