Zavřít X :

T system s.r.o.

Vzhledná 48, 642 00 Brno, Tel.: +420 603 472 882, E-mail: info@tsystemsro.cz

Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat
T system s.r.o. ► PRAXE-REKORDY-VÝZKUM-VÝVOJ

 

Vážení,  

začnu  konstatováním. Příroda je svými vlastnostni fantastická, jde o  to, zda máme snahu ji ovládat, nebo pochopit a harmonizovat naše požadavky, potřeby s  její fyzikou dění, s jejími projevy.
Řešíme naše domy, chceme, aby se nám v nich příjemně bydlelo, máme zájem je mít trvanlivé, máme zájem  o provozní náklady, které nebudou ničit naší peněženku .

Tak trochu praxe bez vědy jak si pomoci  v  souboji s nežádoucími projevy vlhkosti.
 
      1. 1.Černé rohy, kouty v místnostech.  Jsou způsobeny  místním prochlazením s následnou kondenzací vody ze                           vzduchu  předmětné místnosti.  Natřete si předmětnou část  nátěrem THERMOWELL . Když moc nevěříte, natřete               část v jedné  vrstvě, další ve dvou a uvidíte. Tento výrobek má navíc vysokou  odrazivost tepelného záření, tak                     například chladné stěny koupelny po zapnutí  infrazářiče neodebírají teplo a prostředí je rychle příjemné.
                Při nátěru, nástřiku vnšjších stěn budovy THERMOWELLEM  jsou prokázány úspory 30 % energie  na letním                     chlazení, proč, právě díky vysoké odrazivosti tepelného záření (přes 90%)
              Prakticky stejná situace úspor energie (25 -30%) byla zjištěna u domů s vnitřními nátěry  venkovních stěn domů                    vytápěných olejem.
       1.2.Vlhká stěna nízko nad podlahou.   Vzlínající vlhkost zdivem stěny se nad podlahou postupně vypařuje do ovzduší.
             Pokud nechceme provádět zásadní rekonstrukci v domě, můžeme si pomoci  odstraněním omítky těsně nad                         podlahou (chodníkem) a vložením  DLD lišt, které nám uvolní únik vlhkosti ze stěny už v patě stěny. 
 
        2.1,Vnější stěny domu. Ve svahu..
        2.2 Vnitřní stěny domu.   
 
         3    Podlahy
 
           Bezpečnost chodu domu. Co se stane, když  dům  odpadne od energie
            Energeticky soběstačný dům. 
 
 
 
      
Nechtěl jsem po roce 1989 míchat pracovní, firemní záležitosti s těmi, které jsou zábavní a přitom hodně pracovní.

Možná jste si všimli dole na liště odkaz na www.solarimpuls.com.  Když si otevřete tento web, najdete tam výsledky již 15-ti letého vývoje ve Švýcarsku, v praktickém rozvoji fotovoltaiky, kde desítky firem pracují na nových technologiích.  

   Je zde (po 60-ti letech mé dlouhodobé  informovanosti v celém tomto vývoji) k dispozici prakticky 58 světových rekordů (t.j. více než 300 národních) v často citované oblasti "Obnovitelných zdrojů energie" , v jedné rodině, se svétovým oceněním světové jedničky plachtařského sportu, p. Hany Zejdové.

 

       Je to výsledek dlouhodobé, zapálené práce pro sport,  že tento sport, kdy letadlo bez motoru pohání " příroda", že létá, na jedné straně stále klesá, na druhé straně pilot šikovným manévrováním nad terénem získává potřebnou výšku.
         Pilot využívá stoupavého proudění vzduchu, který narází na kopce, hory, pohoří. Druhou možností je získávání potřebné výšky pro let tím. že si pilot najde stoupavý proud vzduchu v terénu, který vzniká nerovnoměrným ohřevem terénu. Lesy nebo plochy zeleně spíše sluneční záření absorbují, světlé plochy se rychleji ohřívají a teplý vzduch stoupá nahoru, kde kondenzase vlhkosti vytvoří mraky ve kterých stoupavé proudy mohou dosáhnout vertikální rychlosti i přes 30 m/sec. a výšek kolem 10 km.
 

          Vývoj techniky dosáhnul úrovně, kdy člověk začíná umět využívat přímo sluneční záření k výrobě "sluneční energie". Dnes zahrnutý s dalšími pod pojem "Energie z obnovitelných zdrojů" 
          Dosažené světové výkony ukázaly na nejdokonalejší zvládnutí na dokonalou harmonii rozhodování pilota s dokonalým využitím výkonostních vlastností  kluzáku, při dokonalém využití meteorologické  situce nad terénem. 
Přímý, technický vývoj létání modelů kluzáků využívající předmětný třetí pohon začíná v r. 1974 v USA. 

Projekt ICADA ve spolupráci s vědeckou základnou několika oborů, ve spolupráci s Vysokými školami technického i zdravotního směru se může stát  v Č R tavícím kotlem nápadů. Po 20 leté blokáže  lze s poměrnou jistotou konstatovat, že se tak již nestane.

V současnosti, přes záštitu tří Českých a  jednoho Slovenského premiéra, se situace vyvíjí tak, že je rozumnější znovu spolupracovat se zahraničními subjekty.

  Počátek této situace je v 50 tých letech, kdy p. Zejda po získání 1 místa na závodech ve Francii odmítl pro náš tisk (Křídla vlasti) napsat pomlouvačné články na francouzskou republiku..Dodnes (březen 2016) tato situace prakticky trvá.

  • Pro "Leteckou asociaci vrcholového sportu TGM z.s." jsme získali povolení na sbírku od občanů podporující projekt ICADA v jeho další etapě vývoje.
    Prakticky připravena k vydání je kniha popisující konkrétně  formou otázek celý vývoj   . 
  • Budoucí stav ekonomiky firmy i společnosti  je odvislý od  schopnosti dneška investovat  do současných rozvojových výzev. Praktická situace posledních 10 let ukazuje nutnost  spolupracovat v této oblasti spíše se zahraničím 
  • Projekt ICADA ve své druhé etapě rozvoje má již tak široký záběr že  LAVS  múže zorganizovat  jen sportovní a rekordní oblast vlastního programu. Naše Akademie věd nemá zájem o práce na vývoji v oblasti zvyšování účinnosti fotovoltaické přeměny slunečního záření. Vývoj běží ve Francii, Americe, Pracují na něm i naši lidé na univerzitě, kteří byli odejití
  • Harmonickou cestu spolupráce považujeme vždy za logickou evoluční cestu rozvoje rodiny, firmy i společnosti.


    Doplněno, lříjen 2018
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeden lidský věk.
to je dnes ze zkušenosti 10 generací plachtařů. Jen málo jich v tomto sportu přežívá déle. Tento sport souzvuku člověka, jeho techniky a pohybu vysoko v přírodě uchvátí každou citlivou duši. Spotřebuje hodně osobního času, kdy člověk, aby mohl létat na energii, kterou mu poskytuje příroda, musí svoji práci, činnost, rodinu a kolektivní spolupráci tomuto sportu přizpůsobit. Proto z důvodů rodinných, existenčních, zdravotních a dalších tento nápor dovede, a je ochotno zvládnout jen málo obětavých lidí. 

Bez vysoké pracovitosti, osobní zodpovědnosti, kolektivní spolupráce se v tomto sportu nedají dosáhnout ani průměrné sportovní výsledky. 

 
Přihlášení uživatelů
přihlásit | registrovat
Nejprodávanější

Lišta rohová, výztužná 150x150/2 mm L=2 m

Cena v Kč/bm včetně DPH. Použití pro svislé vyztužení rohů a koutů při zhotovení vnějších odvětrávaných podzemních stěn, z tvarovaných desek DESAN, případně i dalších výrobků stejného určení

Cena: 73 Kč (s DPH)

TECHNODREN 0315 Podlahový

Cena v Kč/m2 včetně DPH.Tvarovaná fólie z neměkčeného PVC s výškou tvarování 3 mm. Výrobek je určen:- k vyrovnání normových nerovností betonových mazanin před kladením vrchních částí podlahových vrste ...

Cena: 78 Kč (s DPH)

Lišta DLD-i 70/14 2 dílná interierová difůzní L=2,5 m

Pozor, cena je uvedena v Kč/ m délky včetně daně. DLD-i, je směrovaná pro interní, vnitřní použití v budovách k vysoušení nízkého výskytu vlhkosti ze zdiva nad soklíkem podlahy .Rovná, rozdělávací liš ...

Cena: 139 Kč (s DPH)

Novinky

Air izolace je metoda trvalého vysoušení
konstrukcí staveb, působením atmosféric-
kých vlivů přírody.

T system s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@tsystemsro.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies