Zavřít X :

T system s.r.o.

Vzhledná 48, 642 00 Brno, Tel.: +420 603 472 882, E-mail: info@tsystemsro.cz

Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat
T system s.r.o. ► PRAXE-REKORDY-VÝZKUM-VÝVOJ

 

A, Praxe a stavba.
B, Trochu povídání.
C. Stručně z výzkumu pro praxi.

A. Stavíme si své příbytky v našem mírném pásu, kde část roku   trochu mrzne.  To má vliv na naše stavební konstrukce. V provozu pak zjišťujeme  různé nectnosti, Proto krátký přehled  k čemu jsou vhodné některé naše  výrobky..

1. Černé plísně v rozích. kouttech stěn.
     Vznikají vysrážením vlhkosti ze vzduchu na chladných místech stavební konstrukce, Je potřeba tato místa lépe tepelně izolovat. Odstraníme         tak příčinu vzniku plísně. V našem případě velmi jednoduše. Provedeme  jednou nebo i vícekrát nátěr  mělateriálem THERMOWELL. Jistě           nebudete věřit jeho účiku. Konsttuji, že jeho tepelně izolační vlastnosti jsou 20 x lepší než vlastnosti známého polystyrenu. V kosmickém               ochraném štítu  měl 40 násobnou účinost. Je zde využit princip známé termosky, turistické láhve na teplý čaj .

2. Problémem někdy bývá  vlhkost vystupující v obytné místnosti do malé výšky nad podlahu. 
    Snadno si můžeme pomoci odstraněním omítky ve výšce do cca 10 cm, vložením větracích DLD lišt.

3. Podzemní části budov byly vždy velmi ceněny pro své skladovací prostory a měly ve městech i několik pater. Vlhkost tyto koonstrukce 
    ohrožuje z celé řady příčin.
    Vlhkostní izolaci každé budovy lze řešit v principu dvěmi variantami.
    A. Vytvořením nátěru, povlaku který zabraňuje vniku vlhkosti do stavby.
    B, Vytvořením vzduchového prostoru, kterým vlhkost může s využitím fyziky přírody, stále, přirozně, trvale unikat . Dům se stane suchý,
         podloží stabilní.  Potvrzuje to více než 2000 realizací od roku 1995. Domy, Zámky, Kostely  provedené  dle pravidel "air izolace" jsou 
         vlhkostně přirozeně stabilní. Součástí přípravy je i řešení statiky podlah v širokém uživatelském prostoru..

     Výrobky: tvarované fólie TECHODREN, tvarované desky DESAN jsou České výroby. Ostatní výrobky jsou dovozovÉ z EU.  

 

 

B. Trochu povídání.

 Při nátěru, nástřiku vnšjších stěn budovy THERMOWELLEM  jsou prokázány úspory 30 % energie i  na letním chlazení, proč, právě díky vysoké odrazivosti tepelného záření (přes 90%)ky stejná situace úspor energie (25 -30%) byla zjištěna u domů s vnitřními nátěry  venkovních stěn domů   vytápěných olejem.
   . 
 
        2.1,Vnější stěny domu. Ve svahu..
        2.2 Vnitřní stěny domu.   
 
         3    Podlahy
 
           Bezpečnost chodu domu. Co se stane, když  dům  odpadne od energie
            Energeticky soběstačný dům. 
 
 
 
      
Nechtěl jsem po roce 1989 míchat pracovní, firemní záležitosti s těmi, které jsou zábavní a přitom hodně pracovní.

Možná jste si všimli dole na liště odkaz na www.solarimpuls.com.  Když si otevřete tento web, najdete tam výsledky již 15-ti letého vývoje ve Švýcarsku, v praktickém rozvoji fotovoltaiky, kde desítky firem pracují na nových technologiích.  

   Je zde (po 60-ti letech mé dlouhodobé  informovanosti v celém tomto vývoji) k dispozici prakticky 58 světových rekordů (t.j. více než 300 národních) v často citované oblasti "Obnovitelných zdrojů energie" , v jedné rodině, se svétovým oceněním světové jedničky plachtařského sportu, p. Hany Zejdové.

 

       Je to výsledek dlouhodobé, zapálené práce pro sport,  že tento sport, kdy letadlo bez motoru pohání " příroda", že létá, na jedné straně stále klesá, na druhé straně pilot šikovným manévrováním nad terénem získává potřebnou výšku.
         Pilot využívá stoupavého proudění vzduchu, který narází na kopce, hory, pohoří. Druhou možností je získávání potřebné výšky pro let tím. že si pilot najde stoupavý proud vzduchu v terénu, který vzniká nerovnoměrným ohřevem terénu. Lesy nebo plochy zeleně spíše sluneční záření absorbují, světlé plochy se rychleji ohřívají a teplý vzduch stoupá nahoru, kde kondenzase vlhkosti vytvoří mraky ve kterých stoupavé proudy mohou dosáhnout vertikální rychlosti i přes 30 m/sec. a výšek kolem 10 km.
 

          Vývoj techniky dosáhnul úrovně, kdy člověk začíná umět využívat přímo sluneční záření k výrobě "sluneční energie". Dnes zahrnutý s dalšími pod pojem "Energie z obnovitelných zdrojů" 
          Dosažené světové výkony ukázaly na nejdokonalejší zvládnutí na dokonalou harmonii rozhodování pilota s dokonalým využitím výkonostních vlastností  kluzáku, při dokonalém využití meteorologické  situce nad terénem. 
Přímý, technický vývoj létání modelů kluzáků využívající předmětný třetí pohon začíná v r. 1974 v USA. 

Projekt ICADA ve spolupráci s vědeckou základnou několika oborů, ve spolupráci s Vysokými školami technického i zdravotního směru se může stát  v Č R tavícím kotlem nápadů. Po 20 leté blokáže  lze s poměrnou jistotou konstatovat, že se tak již nestane.

V současnosti, přes záštitu tří Českých a  jednoho Slovenského premiéra, se situace vyvíjí tak, že je rozumnější znovu spolupracovat se zahraničními subjekty.

  Počátek této situace je v 50 tých letech, kdy p. Zejda po získání 1 místa na závodech ve Francii odmítl pro náš tisk (Křídla vlasti) napsat pomlouvačné články na francouzskou republiku..Dodnes (březen 2016) tato situace prakticky trvá.

  • Pro "Leteckou asociaci vrcholového sportu TGM z.s." jsme získali povolení na sbírku od občanů podporující projekt ICADA v jeho další etapě vývoje.
    Prakticky připravena k vydání je kniha popisující konkrétně  formou otázek celý vývoj   . 
  • Budoucí stav ekonomiky firmy i společnosti  je odvislý od  schopnosti dneška investovat  do současných rozvojových výzev. Praktická situace posledních 10 let ukazuje nutnost  spolupracovat v této oblasti spíše se zahraničím 
  • Projekt ICADA ve své druhé etapě rozvoje má již tak široký záběr že  LAVS  múže zorganizovat  jen sportovní a rekordní oblast vlastního programu. Naše Akademie věd nemá zájem o práce na vývoji v oblasti zvyšování účinnosti fotovoltaické přeměny slunečního záření. Vývoj běží ve Francii, Americe, Pracují na něm i naši lidé na univerzitě, kteří byli odejití
  • Harmonickou cestu spolupráce považujeme vždy za logickou evoluční cestu rozvoje rodiny, firmy i společnosti.


    Doplněno, lříjen 2018
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeden lidský věk.
to je dnes ze zkušenosti 10 generací plachtařů. Jen málo jich v tomto sportu přežívá déle. Tento sport souzvuku člověka, jeho techniky a pohybu vysoko v přírodě uchvátí každou citlivou duši. Spotřebuje hodně osobního času, kdy člověk, aby mohl létat na energii, kterou mu poskytuje příroda, musí svoji práci, činnost, rodinu a kolektivní spolupráci tomuto sportu přizpůsobit. Proto z důvodů rodinných, existenčních, zdravotních a dalších tento nápor dovede, a je ochotno zvládnout jen málo obětavých lidí. 

Bez vysoké pracovitosti, osobní zodpovědnosti, kolektivní spolupráce se v tomto sportu nedají dosáhnout ani průměrné sportovní výsledky. 

 
Přihlášení uživatelů
přihlásit | registrovat
Nejprodávanější

THERMOWELL, penetrační nátěr 5 kg

Výrobek je určen pro vnitřní a venkovní použití. Penetrační nátěr THERMOWELL:s vynikající protiplíňovou odolností je základem úspěšné dlouhodobé sanace při použití kompletujících výrobků THERMOWELL v ...

Cena: cena v detailu položky

THERMOWELL EXTRA, termoizolační nátěr - 5 kg..

Termoizolační nátěrová hmota s extrémní tepelně izolační vlastností 20 x účinnější v porovnání s vláknitými a běžnými polystyrénovými materiály. Technologický odpad z kosmického vývoje materiálů ...

Cena: 1 791 Kč (s DPH)

Novinky

Air izolace je metoda trvalého vysoušení
konstrukcí staveb, působením atmosféric-
kých vlivů přírody.

T system s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@tsystemsro.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies