Zavřít X :

T system s.r.o.

Vzhledná 48, 642 00 Brno, Tel.: +420 603 472 882, E-mail: info@tsystemsro.cz

Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat
Znám-li svůj cíl, pak jej úspěšně dosáhnu i klidným tempem.

       Je všeobecně známé, že koncem 50 tých let při řešení základních otázek  kosmického vývoje - jak dostat člověka do vesmíru, byly řešeny i otázky jak jej dostat zpět ještě živého. 

Kosmická loď vracející se z vesmíru na zem se v naší atmosféře třením o vzduch rozžhaví a normálně zhoří. Tepelná ochrana návratového modulu kosmické lodi byl velký problém. 
 Všchni známe thermosku, do které dáváme čaj nebo kávu, když jdene na výlet. Teplo z vložené tekutiny nám uniká velmi pomalu díky "vzduchoprázdnu" okolo vnitřního pláště termosky.
Kosmickým vývojářům se však podařilo:

  •   vyrobit "mikrotermosky"  a tyto zabudovat v ohromném počtu do nehořlavého pevného materiálu. Oddlité desky pak dokonale upevnit na návratový modul kosmické lodi.
  •    prověřit dokonale  ochranu  lodí v praxi.

Jako vždy, nové technologie přínáší své plody do dalších oblastí. Mikrotermosky v případě výrobku THERMOMAX EXTRA jsou v pojivé bázi silikonové emulze a polymerní disperze.  Vznikl tak výrobek, který zabraňuje tvorbě plísní a řas - odráží a současně izoluje teplo - snižuje náklady na topení a chlazení, působí antikondenzačně.  Má extrémně nízkou nasákavost a bezvadnou propustnost pro vodní páry. Je vynikající ochranou proti povětrnostním vlivům a znečistění. Z hlediska tepelné izolace je THERMOMAX EXTRA  20 účinnější ve srovnání s polystyrénem. Ochrana kosmických lodí vykazoval 40x násobnou účinnost.  Při nátěru venkovních fasád díky vysoké odrazivosti  slunečního záření dochází ke 30 % úspoře energie u klimatizačních jednotek.

Měření spotřeby tepla v domech konaná v německu v 90 tých letech vykázala ůspory ve výši 27 až 50 %  v řadě případů včetně zkvalitněné ovzduší.

Výborné vlastnosti těchto výrobků při rozesílce informací na  skoro 800 našich odběratelů  ukázalo na jeden problém. Z uvedeného počtu si výrobek koupilo 5  firem. Výrobky jsou moc dobré na to, že  informace že jsou považovány za nový podfuk. 
Nevěřící si však může koupit malé balení výrobku a odzkoušet si výrobek na topném potrubí nebo na koutech a  rozích napadených plísněmi.

Buček
17.11.25

 

Položek na stránku:
Počet stránek:1

AD 12090, 1200x900/75 mm, dvoudílný

Info viz u AD 30. Vnější rozměr rámu 1315x1015 mm, vnitřní rozměr 1200x900 mm. Váha 23 kg. Nosnost 3 a 5 t při vyplnění betonem kvality C-30/37 o dloušťce 5 cm.

Cena: 18 346 Kč (s DPH)

Podložka EH 12/8 pod dlažbu h= 12 mm

Podložka EH12/8 o výšce 12 mm s dilatačními prvky tl. 2,5 mm a výšky H1=8 mm, umožňuje pokládání speciální glazované kameninové dlažby o minimální síle 10 mm. Podložku můžeme doplnit (v případě potřeb ...

Cena: 8 Kč (s DPH)

Počet stránek:1

Poznání a pracovitost je základem, akce schopnost však dělá konečný výsledek. 

 
Přihlášení uživatelů
přihlásit | registrovat
Nejprodávanější

THERMOWELL, antibakteriální malba - 25 kg

Vodo odpudivá termoizolační malba plní estetickou funkci na vnitřní, nebo venkovní stěně.Šetří současně náklady na vytápění nebo naopak na chlazení vnitřních prostor. Neocenitelnou výhodou ...

Cena: 4 211 Kč (s DPH)

SOLIDO H.10 cm

Tvarovka rozměru 50x50 cm o elkové výše 10 cm. Další údaje viz přílohc

Cena: 56 Kč (s DPH)

Novinky

Air izolace je metoda trvalého vysoušení
konstrukcí staveb, působením atmosféric-
kých vlivů přírody.

T system s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@tsystemsro.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies