Zavřít X :

T system s.r.o.

Vzhledná 48, 642 00 Brno, Tel.: +420 603 472 882, E-mail: info@tsystemsro.cz

Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat
Znám-li svůj cíl, pak jej úspěšně dosáhnu i klidným tempem.

       Je všeobecně známé, že koncem 50 tých let při řešení základních otázek  kosmického vývoje - jak dostat člověka do vesmíru, byly řešeny i otázky jak jej dostat zpět ještě živého. 

Kosmická loď vracející se z vesmíru na zem se v naší atmosféře třením o vzduch rozžhaví a normálně zhoří. Tepelná ochrana návratového modulu kosmické lodi byl velký problém. 
 Všchni známe thermosku, do které dáváme čaj nebo kávu, když jdene na výlet. Teplo z vložené tekutiny nám uniká velmi pomalu díky "vzduchoprázdnu" okolo vnitřního pláště termosky.
Kosmickým vývojářům se však podařilo:

  •   vyrobit "mikrotermosky"  a tyto zabudovat v ohromném počtu do nehořlavého pevného materiálu. Oddlité desky pak dokonale upevnit na návratový modul kosmické lodi.
  •    prověřit dokonale  ochranu  lodí v praxi.

Jako vždy, nové technologie přínáší své plody do dalších oblastí. Mikrotermosky v případě výrobku THERMOMAX EXTRA jsou v pojivé bázi silikonové emulze a polymerní disperze.  Vznikl tak výrobek, který zabraňuje tvorbě plísní a řas - odráží a současně izoluje teplo - snižuje náklady na topení a chlazení, působí antikondenzačně.  Má extrémně nízkou nasákavost a bezvadnou propustnost pro vodní páry. Je vynikající ochranou proti povětrnostním vlivům a znečistění. Z hlediska tepelné izolace je THERMOMAX EXTRA  20 účinnější ve srovnání s polystyrénem. Ochrana kosmických lodí vykazoval 40x násobnou účinnost.  Při nátěru venkovních fasád díky vysoké odrazivosti  slunečního záření dochází ke 30 % úspoře energie u klimatizačních jednotek.

Měření spotřeby tepla v domech konaná v německu v 90 tých letech vykázala ůspory ve výši 27 až 50 %  v řadě případů včetně zkvalitněné ovzduší.

Výborné vlastnosti těchto výrobků při rozesílce informací na  skoro 800 našich odběratelů  ukázalo na jeden problém. Z uvedeného počtu si výrobek koupilo 5  firem. Výrobky jsou moc dobré na to, že  informace že jsou považovány za nový podfuk. 
Nevěřící si však může koupit malé balení výrobku a odzkoušet si výrobek na topném potrubí nebo na koutech a  rozích napadených plísněmi.

Buček
17.11.25

 

Položek na stránku:
Počet stránek:1

Bauder vodostavná deska h=75 mm

Bauder vodostavná deska 75 mm z polystyrenu a nopy na spodní straně. Rozměr 795x1298 mm. paket = 10 m2 Objem zadržené vody 21 l/m2. pevnost v tlaku 60 kN/m2, hmotnost 0,95 kg/m2

Cena: 360 Kč (s DPH)

LISTELLO-okrajová lišta

Cena v Kč/ks vč DPH. Rozměr 100x10x8 cm. Plastový L- profil, který se používá k zakrytí volných mezer po okraji pole.Lišty zabraňují zatékání betonu mezi krajní prvky ELEVATOR a stěnu. Prvky ELEVATO ...

Cena: 70 Kč (s DPH)

Podstavec pro Elevetor

Cena v Kč/ks bez DPH.Rozměr výrobku 58x58x8 cm

Cena: 82 Kč (s DPH)

Elevetor H15

Cena v Kč/ks vč.DPH. System ELEVETOR, ztraceného bednění je určen pro situace, kdy je nutné dosáhnout z růuných důvodů zvýšení podlahy o 70 až 250 cm.Vlastní klenbový prvek ELEVETOR H15 je rozměru 58x ...

Cena: 138 Kč (s DPH)

Podložka EH 12/8 pod dlažbu h= 12 mm

Podložka EH12/8 o výšce 12 mm s dilatačními prvky tl. 2,5 mm a výšky H1=8 mm, umožňuje pokládání speciální glazované kameninové dlažby o minimální síle 10 mm. Podložku můžeme doplnit (v případě potřeb ...

Cena: 8 Kč (s DPH)

Počet stránek:1

Poznání a pracovitost je základem, akce schopnost však dělá konečný výsledek. 

 
Přihlášení uživatelů
přihlásit | registrovat
Nejprodávanější

THERMOWELL, penetrační nátěr 5 kg

Výrobek je určen pro vnitřní a venkovní použití. Penetrační nátěr THERMOWELL:s vynikající protiplíňovou odolností je základem úspěšné dlouhodobé sanace při použití kompletujících výrobků THERMOWELL v ...

Cena: 1 428 Kč (s DPH)

DESAN 130/2,0 Z

Výrobek je v zakázkovém sortimentu dodávek. Je určen pro případy, kdy se vyžaduje při montáži svislých stěn velmi vysoká pevnost výrobku.

Cena: 407 Kč (s DPH)

DESAN 130/1,8 P-D

Viz všeobecně text u DESAN 60/1,5 P-D

Cena: 375 Kč (s DPH)

Novinky

Air izolace je metoda trvalého vysoušení
konstrukcí staveb, působením atmosféric-
kých vlivů přírody.

T system s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@tsystemsro.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies